České Sphynx fórum - Sphynxíku není nikdy dost!

http://www.sphynxclub.cz

České Sphynx fórum -> O sphynxících jen tak -> Sphynxík nám pořád řve

1. Jessica
    Neregistrovaný
    # 26. 1. 2014 11.57 | Odpovědět Windows XP Chrome 32.0.1700.76
    Dobrý den, potřebovala bych radu.. Každé ráno našemu kočičákovi dáme kapsičku a má nasypané i granule.. Ale on prostě začne každé ráno řvát i po tom, co je najezený.. Je to dost otravné a už opravdu nevím, co mám dělat.. Je to každý den okolo 6té hodiny ráno.. Dá se to nějak odnaučit? Děkuji za odpověď
  2. sph
    Administrátor

Věk: 19
    Založeno: 21. 8. 2012 17.59
    # 12. 2. 2014 23.45 | Sphynxík nám pořád řve | Odpovědět Windows 9 Firefox 26.0
    Dobrý den,

jak starý je?A jak dlouho u Vás je.
    Má neustále plnou misku?
    Předpokládám, že si s Vámi povídá .) a chce si hrát.
    Sphynx je velmi kontaktní a někteří i velcí povídalci.

3. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 99
    Založeno: 25. 12. 2002 4.53
    # 12. 2. 2014 23.45 | Odpovědět
  4. Tess
    Neregistrovaný
    # 12. 3. 2014 11.59 | RE: | Odpovědět Windows 7 Firefox 27.0
    Máme stejný problém. Jenže ten můj otesánek (neumí mít plnou misku - jednou jsem zkusila mu dát tolik, aby ji měl pořád plnou a snědl více než půl kila Sphynx granulí) si někdy usmyslí, že chce abych si s ním šla hrát a povídat třeba už v půl 4 ráno. Pokud mu dám jídlo, znamená to pro něj snídani a tudíž to, že vstáváme. Pokudmu nedám, dotírá a budí.
    Nyní jsem vymyslela, že mu koupím na noc automaticky se otvírací misky, aby si noční krmení nespojoval s tím, že musím vstát a něco mu dát. Tak by neměl mít pocit hladu a toho, že mi musí naříkat u hlavy.
    Snad to zabere...
  5. martina
    Neregistrovaný
    # 13. 3. 2014 13.06 | dotaz | Odpovědět Linux Chrome 11.0.696.34
    Lidicky jde jste si kupovali vaše sphynxe? Mam ted velky chute si jej koupit ale nevim od koho aby byly opravdu zdravy a z dobrych rukou a kde jste je koupili a za kolik :-) Dekuju za za rady :-)

České Sphynx fórum -> O sphynxících jen tak -> Sphynxík nám pořád řve

Do fóra nemůžete psát. Vaše IP je v internetových černých listinách označena, že rozesílá spam. Kontaktujte svého poskytovatele internetu Massachusetts Institute of Technology pro více informací a aby to vyřešil.
RSS tohoto tématu
Přihlášení: Login Heslo