České Sphynx fórum - Sphynxíku není nikdy dost!

http://www.sphynxclub.cz

České Sphynx fórum -> Český Sphynx Club -> Poděkování

1. Marie23
    Uživatel

Věk: 37
    Založeno: 12. 10. 2012 18.37
    # 12. 10. 2012 19.00 | Odpovědět Windows 7 Chrome 22.0.1229.94
    Ráda bych poděkovala autorům těchto stránek, za to, co zde vytvořili. Sphynx mě okouzlil na první pohled, ale mimo historie plemene bylo velmi obtížné dozvědět se více a neobtěžovat chovatele. Již několik let uvažuji o pořízení "mimozemšťana", oslovila jsem i pár chovatelů, jejichž koťátka mi padla do oka, ale vždy mě pak přepadl strach, že se o toto stvoření nebudu umět postarat. Zde jsem nalezla informace, nechalo by se říct "manuály", prostě vše... Smekám před Vámi! Doufám, že díky těmto informacím do mého života přibude nový člen a já budu mít čisté svědomí, že mu opravdu rozumím a je u mě šťastný. Díky. Marie
  2. Sphynx
    Moderátor

Založeno: 22. 8. 2012 23.29
    # 13. 10. 2012 0.55 | :-) | Odpovědět Windows 7 Firefox 15.0.1
    Marie, srdečně Vás vítáme!

Velice nás hřejí u srdíčka písmenka které píšete, jelikož přesně to je účel tohoto webu, pomoci, poradit a pokochat se!
    Rozhodnutí je opravdu to nejdůležitější, uvidíte, že nebudete litovat.
    Navštívila jste už nějakou chovnou stanici?
    Povězte, jaká barvička Vám učarovala.
    Věřte, že pokud si pořídíte jednu, přibude další, jste připravená
    Navštivte nás i na Facebooku, sice naše přání, je aby se to odvíjelo víceméně tu, zatím to tak není, to víte začátky

Cami a Toyi
  3. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 36
    Založeno: 15. 2. 2008 21.46
    # 13. 10. 2012 0.55 | Odpovědět
  4. Marie23
    Uživatel

Založeno: 12. 10. 2012 18.37
    # 18. 10. 2012 18.26 | RE: :-) | Odpovědět Windows 7 Chrome 22.0.1229.94
    Tak nějak vnitřně tuším, že u jedné 100% nezůstanu. Proto jsem i dlouho čekala, než se rozhodnu svůj byt proměnit v "nuda pláž". Dnes jsem ráda, že jsem nevzala první koťátko do kterého jsem se zamilovala. V té době mě to hodně mrzelo, ale dnes vím, že první roky se mnou by měla kočička těžké. Milovala bych jí, snesla jí modré z nebe, ale nikdy bych jí nedala tolik času. Nyní mám informace, čas a až uvidím oči, od kterých už se neodtrhnu, tak začnu kupovat písek, slunečník,... a založím "pláž"
    Díky radám a kontaktům, které tu jsou, snad vedle mě bude brzy usínat kočička s tímto výrazem a vedle ní

Marie
  5. Sphynx
    Moderátor

Založeno: 22. 8. 2012 23.29
    # 19. 10. 2012 23.39 | Odpovědět Windows 7 Firefox 16.0

Gratuluji

Cami a Toyi
  6. JanaK
    Uživatel

Věk: 39
    Založeno: 30. 8. 2012 18.27
    # 20. 10. 2012 12.19 | Odpovědět Windows XP Chrome 22.0.1229.94
    Marie, prejeme hodne stesti ve vyberu, neukvapujte se, vybirejte podle Vaseho nejlepsiho vedomi a svedomi
    Je hodne chovatelskych stanic, ktere jsou zdanlive perfektni, ale jdete do hloubky ve "vysetrovani", budte opatrna, potom byste toho litovala.
    Dejte vedet, jak vse pokracuje, mejte se krasne!

Jana & Melody & Sunshine
  7. martina
    Neregistrovaný
    # 18. 3. 2014 21.02 | Odpovědět Linux Chrome 11.0.696.34
    marie a jakou stanici jste navstivila? Ja taky uvazuju o te nahotine jak ji doma rikame ale bojim se prave toho ze narazim na nejake spatne chvatele a neni to levna zalezitost a hlavne chci kocourka ktery nam vydrzi dloooouho zdravy a stema jejich srdecnima vadama se toho hodne bojim tak bych byla rada za to udelat nejake tema tady kde by se psali vsechna hodnoceni s ruznyma zkusenostma to by mi pomohlo a i jinym lidem :-)

České Sphynx fórum -> Český Sphynx Club -> Poděkování

Do fóra nemůžete psát. Vaše IP je v internetových černých listinách označena, že rozesílá spam. Kontaktujte svého poskytovatele internetu Massachusetts Institute of Technology pro více informací a aby to vyřešil.
RSS tohoto tématu
Přihlášení: Login Heslo