České Sphynx fórum - Sphynxíku není nikdy dost!

http://www.sphynxclub.cz

České Sphynx fórum -> Sphynx, péče a zdraví -> Sphynx a alergie -> Alergie

1. JanaK
    Uživatel

Věk: 38
    Založeno: 30. 8. 2012 18.27
    # 22. 9. 2012 11.09 | Muj pribeh | Odpovědět Windows XP Chrome 21.0.1180.89
    Chtela bych se podelit o moji osobni zkusenost s alergii na kocicky.
    Od malicka jsem byla tezky alergik prakticky na vsechno.. S kockou jsem mohla byt v byte tak maximalne 5 minut, pote mi zacly otekat oci, tect z nosu a muselo se ven.
    To mi vydrzelo doposud, takze mit doma normalni chlupatou kocicku, o tom nemohla byt ani rec. Proto nas s pritelem napadlo zkusit sphynxika, hodne lidi o nich mluvilo jako o "protialergickych" kockach. Zacali jsme tedy po dobu nekolika mesicu navstevovat chovatele a kdyz ani po par hodinach v byte se mi neprojevovali zadne priznaky, rozhodli jsme se, ze do toho pujdem taky.
    Kdyz jsme si potom poridili i druhou sphynxi slecnu, uz mi bylo jasne, ze moje alergie je vylozene jen na kocici srst, nikoliv na sliny nebo maz, ktery produkuji potni zlazy. S holkama se mazlim, pusinkuju stokrat denne, spinkaji s nami v posteli a - nic, zadny problem.
    Jednou k nam ovsem prisel na navstevu braska a asi po pul hodince se mu zacla spoustet ryma.. hned jsme pochopili, ktera uderila.. a vskutku - kdyz potom odesel, po deseti minutach mi volal, ze uz je to zas vsechno dobry.
    Tim jsem chtela rict, pro ty, kteri nevedi a informuji se, ze pokud je clovek alergicky jen na srst, sphynxik je vyborne reseni. Ne ale v pripade, ze alergie je i na sliny a potni maz.
    Pred koupi sphynxika je vhodne nechat si udelat na alergologii presne testy!

Jana & Melody & Sunshine
  2. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 17
    Založeno: 16. 3. 1989 7.28
    # 22. 9. 2012 11.09 | Odpovědět

České Sphynx fórum -> Sphynx, péče a zdraví -> Sphynx a alergie -> Alergie

Do fóra nemůžete psát. Vaše IP je v internetových černých listinách označena, že rozesílá spam. Kontaktujte svého poskytovatele internetu General Electric Company pro více informací a aby to vyřešil.
RSS tohoto tématu
Přihlášení: Login Heslo