České Sphynx fórum - Sphynxíku není nikdy dost!

http://www.sphynxclub.cz

České Sphynx fórum -> Pravidla Sphynx fóra -> Pravidla Sphynx fóra

 1. sph
  Administrátor

  avatar
  Věk: 19
  Založeno: 21. 8. 2012 17.59
  Příspěvků: 22
  # 23. 8. 2012 23.44 | Čtěte. Windows 7 Firefox 14.0.1

  Pravidla fóra:


  Základním tématem tohoto fóra jsou kočky Sphynx a vše co s nimi souvisí.
  Aby se nám všem tady dobře psalo a diskutovalo, je zapotřebí pár níže uvedených pravidel. Registrací s nimi souhlasíte. Děkujeme, že je dodržujete.


  Přispěvatel je povinen dodržovat zákony České republiky, zejména pak občanskoprávní ustanovení o ochraně osobnosti, trestněprávní ustanovení o pomluvě a autorský zákon. Přispěvovatel, který poruší zákon, či jiné obecně závazné předpisy, by si měl být vědom toho, že se tak vystavuje trestněprávnímu postihu či řízení ve věcech občansko-právních dle příslušných ustanovení zákona.

  Uživatel má právo k registraci a používání jednoho uživatelského účtu, za který zodpovídá a není povoleno ho sdílet s jiným uživatelem. Další (vícenásobná) registrace, využívání či zneužívání cizího účtu také není povoleno.

  Pište česky nebo slovensky, používejte diakritiku.

  Příspěvky vkládejte do správných sekcí a téma pojmenujte co nejvýstižněji . Téma pojmenujte co nejvýstižněji, ale vyvarujte se titulků typu „Prosím poraďte!“ a „Pomoc!!“. Nebude-li příspěvek ve vhodné sekci, bude přesunut.
  Pokud vám sekce schází, napište nám.

  Použijete-li odkaz, napište, kam míří.

  Odpovídáte-li na příspěvek a použijete-li citaci, omezte ji jen na text, který komentujete.

  O tom, zda příspěvky splňuji výše uvedená pravidla rozhodují výhradně moderátoři a administrátor fóra. Mají právo editovat, mazat a přesouvat příspěvky, které podle jejich názoru pravidla porušují.

  Na fóru je zakázáno:

  Porušovat autorská práva.

  Používat vulgarismy a nadávky. Neprovokujte a ani zbytečně neodpovídejte na provokující příspěvky. V případě jejich výskytu nejlépe upozorněte moderátora či administrátora.

  Nepřenášejte na fórum své soukromé spory, veřejné či osobní útoky. Ostatní uživatele obtěžují a obvykle je zde nelze vyřešit. Použijte vždy email nebo SZ.

  Spamování jakéhokoli druhu je na tomto fóru přísně zakázáno. A to i publikovat reklamní spam - reklamní příspěvky nebo jiné pokusy o propagaci výrobků, webů atd. Za spam považujeme i opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty a také příspěvky obsahující výhradně či převážně pouze tzv. smajlíky. Uvědomte si prosím zásadní rozdíl mezi diskusním fórem a chatem.

  Upozornění:

  Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním Sphynx fóra a řízením se radami uživatelů. Veškerá odpovědnost za obsah příspěvků i za případné způsobené škody je výhradně na přispěvateli

  Uživatelům, kteří nebudou dodržovat tato pravidla, bude zakázáno psát na fóru.

  Příspěvky porušující pravidla fóra mohou být smazány.

  Tato pravidla mohou být provozovatelem portálu kdykoliv změněna.

  Tipy a triky:


  Než založíte nové téma se svým problémem, pokuste se nejdříve vyhledat, jestli stejný problém nebyl už řešen

  Vložení a velikost Vašeho Avataru (obrázek zobrazující se u Vašeho jména). Soubor musí mít příponu JPG, GIF, nebo PNG a maximální velikost 200 kB (bude zmenšena na 80x80px)! Najdete v nastavení svého profilu.

  Vkládání obrázků je možné pouze u obrázků či fotek již umístěných na internetu. Kliknutím pravého tlačítka myši na obrázku zkopírujte adresu URL. Vložte do příspěvku, označte (začerněte tahem myši) a následně použijte tag IMG (pod tabulkou pro psaní příspěvku). Redukujte jejich velikost na přiměřené max. 400x300 px. Nesmí roztahovat šířku stránky. Jinak bude příspěvek odstraněn.

  Odpověď nebo citace: Při použití odpovědi formou citace (tj. včetně příspěvku na který reagujete) se snažte ponechat pouze nezbytně nutnou část citovaného příspěvku. Necitujte obrázky či celé příspěvky.

  Český Sphynx Club
  http://www.sphynxclub.cz/
 2. Pan Reklama
  Reklama

  Reklama
  Věk: 142
  Založeno: 4. 3. 1993 7.36
  Příspěvků: 8384
  # 23. 8. 2012 23.44

České Sphynx fórum -> Pravidla Sphynx fóra -> Pravidla Sphynx fóra


Téma uzamčeno.
RSS tohoto tématu
Přihlášení: Login Heslo