České Sphynx fórum - Sphynxíku není nikdy dost!

http://www.sphynxclub.cz

České Sphynx fórum -> Český Sphynx Club -> Nahatý poblázněný svět

1. Sphynx
    Moderátor

Věk: 37
    Založeno: 22. 8. 2012 23.29
    # 23. 8. 2012 18.55 | Představte se prosím | Odpovědět Windows 7 Firefox 14.0.1
    Představte prosím sebe a své miláčky

Cami a Toyi
  2. Thunder
    Uživatel

Věk: 36
    Založeno: 22. 8. 2012 18.02
    # 23. 8. 2012 20.18 | Představení | Odpovědět Windows XP Firefox 12.0
    Tak já se toho ujmu :-) Jsem pracující mamina třech dětiček. Jedno z toho je dvounohé a to syn Lucián a dvě jsou čtyřnohé a nahaťoučké. Jako první jsme si pořídili želvovinovou krasavici, lehce chlupaťoučkou a těžce kulaťoučkou Najťušku, které je pět let. A pár let potom jsme se ujali kocourečka, kterému táhne na osmý rok, je to urostlý a krásný Matty. Další zvířátka v naší domácnosti jsou pouze manžel Ondřej a morče Karlík. Sphynxíky miluju tělem i duší, totálně jsem jim propadla a mé velké přání by bylo do rodiny časem přidat ještě jednoho miláčka.

Markéta, Maty a Najťuš a Vendelínek
  3. SandraL.
    Uživatel

Věk: 44
    Založeno: 23. 8. 2012 14.13
    # 23. 8. 2012 21.43 | RE: Představte se prosím | Odpovědět Windows 7 Firefox 14.0.1
    Ahoj, představím své zlatíčka hambaté. První přišel Muminek 5,8, druhý cca. po půl roce Mutinek 5,2 a před devíti měsíci k nám „vtrhla plnou parou“ tryskomyška Bejbulína Tím se zatím se snad naše smečka uzavírá. Ale jak se říká nikdy neříkej nikdy
    Pro sphynxíky žiju a miluji příšerky moje hambaté.

Sandra, Mumi, Muty a Bejby
  4. Pan Reklama
    Reklama

Reklama
    Věk: 129
    Založeno: 28. 7. 2012 7.55
    # 23. 8. 2012 21.43 | Odpovědět

5. Neregistrovaný
    # 28. 8. 2012 18.44 | Nase lasky | Odpovědět Mac OS X Safari 7534.48.3
    "zvieratkari" sme nikdy neboli, o to viac teraz lubime nase dve clenky domacnosti- abby a dady- doňacky prekrasne. Rada by som aj tretiu potvoru- rada domacnosti vsak nesuhlasi(zatial) vsetkych zdravim:)
  6. JanaK
    Uživatel

Věk: 39
    Založeno: 30. 8. 2012 18.27
    # 30. 8. 2012 18.34 | Odpovědět Windows XP Chrome 21.0.1180.83
    Ahoj vsem kdo miluji sphynxiky!! Uz jsme tady taky - dvounoha vychovatelka postizenych deti a dve ctyrnohe slecny - Melody (6 mesicu) a Sunshine (4,5m.).
    Predvida se, ze timto nase banda nekonci, uplne jsme tomu cela rodinka propadli!
    Dekujeme za zalozeni techto stranek a fora, tesim se na povidani a vymenu informaci, zkusenosti a pribehu

Jana & Melody & Sunshine
  7. Sphynx
    Moderátor

Věk: 37
    Založeno: 22. 8. 2012 23.29
    # 2. 9. 2012 23.11 | Odpovědět Windows 7 Firefox 14.0.1
    Nepatřila jsem mezi obdivovatele koček, ale vše změnil chlupáč Chicco.
    Pak nás uhranuli, oči slečny Camelie Faraon Dream -Don sphynx , je to naše dvouletá kastrátka a závislá na svém pánovi.
    o pár měsíců k nám přibyla, Esmeralda Dargento - Kanadský sphynx jsou jí 4 a je to naše chovná kočička, která má vždy překrásná miminka, je na mě jako suchy zip. Nosí jméno Toyi, naše princezna s ofinkou.

Náš cíl chovu je odchovat krásná a zdravá miminka, která od nás dřív jak ve 12 tt neodejdou, žijí s námi v domácnosti a jsou patřičně rozmazlované a socializované !

Cami a Toyi
  8. Jana
    Neregistrovaný
    # 12. 7. 2016 13.10 | RE: prosba | Odpovědět Android 4.4.4 Chrome 33.0.0.0
    Dobrý den potřebuji nějaké informace o tomto plemeni........mohla bych napsat? Děkuji prosím
    na mejl Jana.krakowitzerova@seznam.cz....moc dekuji

České Sphynx fórum -> Český Sphynx Club -> Nahatý poblázněný svět

Do fóra nemůžete psát. Vaše IP je v internetových černých listinách označena, že rozesílá spam. Kontaktujte svého poskytovatele internetu Massachusetts Institute of Technology pro více informací a aby to vyřešil.
RSS tohoto tématu
Přihlášení: Login Heslo